ТОПЛИ ПРОИЗВОДИ

за насза нас

Dongguan Shangjia Rubber & Plastic Products Co., LTD е основана во 2010 година. Шанѓија зафаќа површина од 5.000 квадратни метри и вработува околу 100 луѓе.Месечниот производствен капацитет надминува 2 милиони парчиња.Нашата фабрика има сертификација: SGS, BSCI, SEDEX.Ние смеспецијализираатингво SBR, производите од неопренови, како што се торби за ручек, заглавен ладилник, торбичка за шминка, футрола за молив, подлога за глушец, торба за лаптоп итн. изградивме партнерски бизнис со DISNEY, DELIGO, AUSTRALIA HOCKEY, TOYOTA итн.

1

Зошто да не одберете нас

Нашата фабрика користи висококвалитетно производство на неопренова гума за заштита на животната средина, обезбедува услуга OEM&ODM, бесплатен дизајн, поддршка бесплатни примероци, ниска цена, во исто време имаме строг систем за контрола на квалитетот, за да обезбедиме квалитет на производот.

 • Sgs, Bsci, Sedex
 • ODM и OEM
 • Побарајте понуда

НАШАТА ФАБРИКА

Професионален производител

КООПЕРАТИВЕН ПАРТНЕР

Принцип Win-win

ИСКЛУЧЕНИ ПРОИЗВОДИ

НАШИ ВЕСТИ

 • За што се користи неопренот?

  Неопренот е материјал од синтетичка гума кој е широко популарен поради неговите многубројни намени и корисни својства.Во оваа вест, ќе ја истражиме употребата на неопренот и како неговата разновидност го прави важен материјал во различни индустрии.Неопренот е развиен ...

 • Зошто се популарни чантите од неопренови?

  Неопреновите чанти ја зафатија индустријата за мода и начин на живот, брзо добивајќи популарност меѓу модните и приземните корисници.Овие разновидни чанти ја менуваат играта, беспрекорно комбинирајќи го стилот и функцијата во една стилска чанта.Оваа статија се нурнува во...

 • На каков вид коузи можете да сублимирате?

  Во светот на прилагодувањето, печатењето со сублимација на боја стана популарна техника за трансформирање на секојдневните предмети во персонализирани ремек-дела.Koozies, познатите изолирани ракави кои се користат за ладење на пијалоците, станаа главно платно за оваа уметничка форма.Денеска со...

 • Дали коузите одговараат на лименки и шишиња?

  Во последниве години, koozies станаа популарен додаток за одржување на ладни пијалоци.Но, дали некогаш сте се запрашале дали овие практични додатоци можат да се вклопат и во тегли и во шишиња?Па, не се чуди повеќе!ја истражуваме разновидноста на пијалоците и нивната способност да држат различни пијалоци...