PRODUKTET HOT

rreth neshrreth nesh

Dongguan Shangjia Rubber & Plastic Products Co., LTD u krijua në 2010. Shangjia ka një sipërfaqe prej 5000 metrash katrorë dhe punëson rreth 100 persona.Kapaciteti mujor i prodhimit tejkalon 2 milion copë.Fabrika jonë ka certifikim: SGS, BSCI, SEDEX.Ne jemii specializuaringnë SBR, produkte neoprene të tilla si çanta për drekë, ftohës i ngjeshur, çanta grimi, këllëf lapsash, bllok mouse, çantë laptop etj. kishim ndërtuar biznes partneriteti me DISNEY, DELIGO, AUSTRALIA HOCKEY, TOYOTA etj.

1

Pse na zgjodhet ne

Fabrika jonë përdor prodhimin e gomës neoprene për mbrojtjen e mjedisit me cilësi të lartë, ofron shërbim OEM&ODM, dizajn falas, mostra mbështetëse falas, çmim të ulët, në të njëjtën kohë kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë, për të siguruar cilësinë e produktit.

 • Sgs, Bsci, Sedex
 • ODM & OEM
 • Të kërkojë një kuotë

FABRIKA JONË

Prodhues profesional

PARTNER KOOPERATIV

Parimi fitim-fitim

PRODUKTET E PARAQITUR

LAJMET TONA

 • Për çfarë përdoret neopreni?

  Neopreni është një material gome sintetike që është gjerësisht i popullarizuar për shkak të përdorimeve të shumta dhe vetive të dobishme.Në këtë artikull të lajmeve, ne do të eksplorojmë përdorimet e neoprenit dhe se si shkathtësia e tij e bën atë një material të rëndësishëm në industri të ndryshme.Neopreni u zhvillua ...

 • Pse janë të njohura çantat neoprene?

  Çantat neoprene kanë pushtuar industrinë e modës dhe stilit të jetesës, duke fituar shpejt popullaritet mes përdoruesve të modës dhe atyre me këmbë në tokë.Këto çanta të gjithanshme janë një ndryshim i lojës, duke ndërthurur pa probleme stilin dhe funksionin në një çantë elegante.Ky artikull zhytet në...

 • Në çfarë lloj koozie mund të sublimoni?

  Në botën e personalizimit, printimi me sublimim me ngjyrë është bërë një teknikë popullore për transformimin e objekteve të përditshme në kryevepra të personalizuara.Koozies, mëngët e famshme të izoluara të përdorura për të mbajtur pije të freskëta, janë bërë kanavacja kryesore për këtë formë arti.Sot ne...

 • A përshtaten koozitë kanaçe dhe shishe?

  Vitet e fundit, koozies janë bërë një aksesor popullor për mbajtjen e pijeve të freskëta.Por a keni menduar ndonjëherë nëse këta aksesorë të dobishëm mund të përshtaten si kavanozët ashtu edhe shishet?Epo, mos u çudit më!ne eksplorojmë shkathtësinë e koozive dhe aftësinë e tyre për të mbajtur një shumëllojshmëri pijesh...