PRODUKTET HOT

rreth neshrreth nesh

Dongguan Shangjia Rubber & Plastic Products Co., LTD u krijua në 2010. Shangjia ka një sipërfaqe prej 5000 metrash katrorë dhe punëson rreth 100 persona.Kapaciteti mujor i prodhimit tejkalon 2 milion copë.Fabrika jonë ka certifikim: SGS, BSCI, SEDEX.Ne jemispecializuaringnë SBR, produkte neoprene të tilla si çanta për drekë, ftohës i ngjeshur, çantë grimi, këllëf lapsash, bllok mouse, çantë laptop etj. kishim ndërtuar biznes partneriteti me DISNEY, DELIGO, AUSTRALIA HOCKEY, TOYOTA etj.

1

Pse na zgjodhet ne

Fabrika jonë përdor prodhim të gomës neoprene për mbrojtjen e mjedisit me cilësi të lartë, ofron shërbim OEM&ODM, dizajn falas, mbështetje mostrash falas, çmim të ulët, në të njëjtën kohë kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë, për të siguruar cilësinë e produktit.

 • Sgs, Bsci, Sedex
 • ODM & OEM
 • Të kërkojë një kuotë

FABRIKA JONË

Prodhues profesional

PARTNER KOOPERATIV

Parimi fitim-fitim

PRODUKTET E PARAQITUR

LAJMET TONA

 • Çanta kozmetike neoprene me porosi është një aksesor elegant, i qëndrueshëm dhe praktik

  Një çantë kozmetike me porosi është një aksesor elegant dhe praktik për ruajtjen dhe organizimin e gjërave tuaja thelbësore të grimit.E bërë nga materiali neoprene, kjo lloj qese kozmetike nuk është vetëm e qëndrueshme, por edhe rezistente ndaj ujit, duke e bërë atë të përsosur për udhëtime ose përdorim të përditshëm.Stili: Bashkë me porosi...

 • Mati i miut neoprene: Aksesori perfekt për hapësirën tuaj të punës

  Tapeti i mausit nga neopreni është një aksesor thelbësor për këdo që kalon orë të gjata në kompjuter.Ky material i qëndrueshëm dhe fleksibël siguron një sipërfaqe të lëmuar për të rrëshqitur miun tuaj, duke siguruar lëvizje të sakta të kursorit dhe pozicionim të rehatshëm të dorës.Tapeti i miut nga neopreni...

 • Çanta me rroba banje neoprene është shumë e njohur.

  Çanta e rrobave të banjës Neoprene kujdeset për një spektër të gjerë individësh, duke ofruar një përzierje praktike, stili dhe qëndrueshmërie që u pëlqen demografive të ndryshme.1. Notarët dhe plazhistët: E dizenjuar me funksionalitetin në mendje, çanta e rrobave të banjës Neoprene është një element i domosdoshëm...

 • A njihni njerëz që godasin me shuplakë kanaçe freskuese?

  Ftohësit e kanaçeve me shuplakë neoprene kanë një tërheqje të gjerë dhe mund të tërheqin një gamë të ndryshme konsumatorësh bazuar në cilësitë e tyre funksionale, të personalizueshme, të gjithanshme, të qëndrueshme dhe në modë.Duke kuptuar nevojat dhe preferencat e këtyre audiencave të synuara, markat mund të...